FR | NL
BOUCART MEDICAL
INTERNATIONAL ENDOSCOPY SUPPLIES
Boucart Medical is een firma die sinds 1990 actief is in de verkoop van materiaal voor endoscopische en chirurgische doeleinden. Boucart Medical geniet exclusiviteit voor de grootste internationale merken en voorziet hospitalen, dokters, verpleegsters en apothekers van materiaal van topkwaliteit. Indien u informatie wenst, aarzel niet om ons te contacteren. Onze ervaren vertegenwoordigers met een gedegen kennis ter zake kunnen u de een oplossing voorstellen die perfect aan uw verwachtingen beantwoordt alsook aan de noden van uw patiënten.

Winston Churchilllaan, 96
B-1180 Brussel

Tél. : +32 2 343 50 01
Fax. : +32 2 343 23 90
info@boucartmedical.be

Managing director :

Brigitte BOUCART
GSM : 0477/29 00 91
brigitte@boucartmedical.be

Franstalige vertegenwoordiger:

Pierre DELWAIDE
GSM : 0475/31 78 26
pierre@boucartmedical.be

Nabila DAHRI
GSM : 0479/62 04 30
nabila@boucartmedical.be

 


Product manager:

Heidi MERCKX
GSM : 0475/25 40 96
heidi@boucartmedical.be

Nederlandstalige vertegenwoordiger:

Sofie Eeckman
GSM : 0476/96 55 82
sofie@boucartmedical.be

Anouk Diddens
GSM : 0478/27 20 77
anouk@boucartmedical.be


legrand bedfont
sandhill logo